
290 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
OXXI Professional GRAND Rubber BASE легко справляється з будь-якими дефектами та комплексно готує нігтьову пластину до нанесення декоративного гель лаку. Якщо ви мрієте про стильний і ефектний манікюр, вибирайте базу правильно.
Збалансований склад та щільна однорідна консистенція - запорука рівномірного розподілу базового шару. У випадку з Rubber Base OXXI Professional ніяких проблем з нанесенням немає і бути не може: засіб не скочується, не «смужить» і не розтікається, добре вирівнює поверхню навіть при нанесенні в один тонкий шар.
Поставляється в практичних флакончиках зі зручним пензликом. Розподіліть засіб по всьому нігтю або краплинним способом по окремих проблемних ділянках і полімеризуйте під UV/LED-лампою (30-60 секунд у першому випадку та 2 хвилини - у другому), потім нанесіть гель-лак. Манікюр тримається до 20 днів без тріщин та сколів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oxxi Professional |
| Країна виробник | США |
| Тип | Гель-лак |
| Вид лаку | Глянсовий |
| Колір | Прозорий |
| Об`єм | 15 мл |
| Тип декоративного лаку | Гелевий |