


250 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Ексклюзивний матеріал, аналогів якому на ринку не має, Strong Iron Gel PNB — гель-архітектор у флаконі, який поєднує оптимальні властивості жорсткості та зручної консистенції. Користуватися цим продуктом одне задоволення, адже якісний пензлик дозволить з легкістю наносити матеріал навіть майстрові-початківцю.
Soak off формула дає змогу розчинити гель за допомогою Gel Remover PNB. Те що треба для роботи з клієнтами, які проти зняття покриття механічним способом.
Інноваційний склад Strong Iron Gel PNB збагачено кремнієм. Полімеризований гель — міцний та пружний, відрізняється довшим строком носіння.
Спектр використання:
Blush Pink — насичений рожевий відтінок сором’язливого рум’янцю. Як рожеві пелюстки квітів розкидаються у літньому саду, так Blush Pink пробуджує почуття свіжості та натхнення. Створити незабутній образ можна, обравши колір гелю Blush Pink. Спробуйте його на своїх нігтях та переконайтеся в його неперевершеній красі!
Переваги:
Спосіб використання:
Продукція доступна в об’ємі 8 мл.

| Основні | |
|---|---|
| Вид матеріалу для нарощування нігтів | Гелева система |
| Гелева система | Гель конструюючий |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 8 мл |
| Країна виробник | США |
| Виробник | Professional Nail Boutique |
| Форма | Квадрат |